Onze Contactpersonen

Voor al uw vragen


Voor vragen over onze producten en diensten kunt op verschillende manieren contact met ons opnemen. Dat kan direct, via telefoon of e-mail, maar ook door het contactformulier in te vullen.

Natuurlijk kunt u ook direct een contact opnemen met de Bribus medewerker in uw regio via de interactieve kaart hieronder.

Wij helpen u graag!

André Voermans

Regio accountmanager

avoermans@bribus.nl

André Voermans

Eric Langenhof

Regio accountmanager

elangenhof@bribus.nl

Eric Langenhof

Johan Bijlsma

Regio accountmanager

jbijlsma@bribus.nl

Johan Bijlsma

Martin Roepers

Regio accountmanager

mroepers@bribus.nl

Martin Roepers

Sjoerd Schaper

Regio accountmanager

sschaper@bribus.nl

Sjoerd Schaper

René Knipscheer

Regio accountmanager

rknipscheer@bribus.nl

René Knipscheer

Thies Post

Regio accountmanager

tpost@bribus.nl

Thies Post

Arman Özyilmaz

Accountmanager Recreatie Nederland

aozyilmaz@bribus.nl

Arman Özyilmaz

Martijn Krabben

Accountmanager BMH Nederland

mkrabben@bribus.nl

Martijn Krabben

Martin Pongers

Accountmanager Zorg Nederland

mpongers@bribus.nl

Martin Pongers

Pieter Hartman

Accountmanager Beleggers Nederland

phartman@bribus.nl

Pieter Hartman

Piet-Hein Kraakman

Commercieel Manager

phkraakman@bribus.nl

Piet-Hein Kraakman
Bel met Bribus

Heeft u een vraag of opmerking?

Contact opnemen

Bel (0315) 65 17 45 of ga naar onze contactpagina:

Naar contact