RPV-96-DE2612 - HPL op multiplex vlak 96
Kleur Terrazzo grey. Dit vlakke multiplex werkblad geleverd met FSC-keurmerk is 96mm dik. Dit blad is te complementeren met een achterwand of smetplint in bijpassende kleur.
Specificaties
Artikelcode Bribus
RPV-96-DE2612
Kleur
Terrazzo grey
Dikte
96
Oppervlakte structuur
Structuur
Certificering
FSC
Maximale lengte
5100 mm
Maximale diepte
1200 mm