Contactpersonen

Onze Contactpersonen
Voor al uw vragen

Voor vragen over onze producten en diensten kunt op verschillende manieren contact met ons opnemen. Dat kan direct, via telefoon of e-mail, maar ook door het contactformulier in te vullen.

Natuurlijk kunt u ook direct een contact opnemen met de Bribus medewerker in uw regio via de interactieve kaart hieronder.

Wij helpen u graag!

Thijs van Westerop

Regio accountmanager

tvanwesterop@bribus.nl

Thijs van Westerop

Dirk Jan Loeters

Accountmanager Vastgoedbeleggers en -beheerders

djloeters@bribus.nl

Dirk Jan Loeters

Sjoerd Schaper

Regio accountmanager

sschaper@bribus.nl

Sjoerd Schaper

Martijn Krabben

Accountmanager BMH Nederland

mkrabben@bribus.nl

Martijn Krabben

Arman Özyilmaz

Accountmanager Recreatie

aozyilmaz@bribus.nl

Arman Özyilmaz

Piet-Hein Kraakman

Commercieel Manager

phkraakman@bribus.nl

Piet-Hein Kraakman

Pieter Hartman

Accountmanager Institutionele Vastgoedbeleggers

phartman@bribus.nl

Pieter Hartman

Thies Post

Regio accountmanager

tpost@bribus.nl

Thies Post

Johan Bijlsma

Regio accountmanager

jbijlsma@bribus.nl

Johan Bijlsma

André Treure

Projectleider

atreure@bribus.nl

André Treure

Eldert Gemmink

Projectleider

egemmink@bribus.nl

Eldert Gemmink

Ardie de Bruijn

Projectleider

adebruijn@bribus.nl

Ardie de Bruijn

André Voermans

Regio accountmanager

avoermans@bribus.nl

André Voermans

Martin Roepers

Regio accountmanager

mroepers@bribus.nl

Martin Roepers

René Knipscheer

Regio accountmanager

rknipscheer@bribus.nl

René Knipscheer