Contactpersonen

Onze Contactpersonen
Voor al uw vragen

Voor vragen over onze producten en diensten kunt op verschillende manieren contact met ons opnemen. Dat kan direct, via telefoon of e-mail, maar ook door het contactformulier in te vullen.

Natuurlijk kunt u ook direct een contact opnemen met de Bribus medewerker in uw regio via de interactieve kaart hieronder.

Wij helpen u graag!

Piet-Hein Kraakman

Manager Business Centers

phkraakman@bribus.nl

+31 (0) 6 13 43 88 00

Piet-Hein Kraakman

André Voermans

Regio accountmanager

avoermans@bribus.nl

+31 (0) 6 51 36 64 81

André Voermans

Arman Özyilmaz

Accountmanager Recreatie

aozyilmaz@bribus.nl

+31 (0) 6 20 56 48 19

Arman Özyilmaz

Johan Bijlsma

Regio accountmanager

jbijlsma@bribus.nl

+31 (0) 6 33 56 81 63

Johan Bijlsma

Martijn van der Elst

Accountmanager BMH

melst@bribus.nl

+31 (0) 6 13 24 61 53

Martijn van der Elst

Martin Roepers

Regio accountmanager

mroepers@bribus.nl

+31 (0) 6 50 23 18 26

Martin Roepers

Pieter Hartman

Accountmanager Vastgoedbeleggers

phartman@bribus.nl

+31 (0) 6 20 36 07 44

Pieter Hartman

Richard van der Linden

Regio Accountmanager

rvanderlinden@bribus.nl

+31 (0) 6 82 99 95 63

Richard van der Linden

Richard van Wijngaarden

Accountmanager Vastgoedbeleggers

rvanwijngaarden@bribus.nl

+31 (0) 6 13 24 91 61

Richard van Wijngaarden

René Knipscheer

Regio accountmanager

rknipscheer@bribus.nl

+31 (0) 6 30 22 67 08

René Knipscheer

Sjoerd Schaper

Regio accountmanager

sschaper@bribus.nl

+31 (0) 6 12 31 53 94

Sjoerd Schaper

Thies Post

Regio accountmanager

tpost@bribus.nl

+31 (0) 6 10 09 44 58

Thies Post

Thijs van Westerop

Regio accountmanager

tvanwesterop@bribus.nl

+31 (0) 6 30 02 99 02

Thijs van Westerop

André Treure

Projectleider

atreure@bribus.nl

+31 (0) 6 51 70 80 32

André Treure

Ardie de Bruijn

Projectleider

adebruijn@bribus.nl

+31 (0) 6 10 09 38 26

Ardie de Bruijn

Eldert Gemmink

Projectleider

egemmink@bribus.nl

+31 (0) 6 33 56 61 29

Eldert Gemmink

Eric Langenhof

Projectleider

elangenhof@bribus.nl

+31 (0) 6 55 39 29 57

Eric Langenhof